NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 2020

Dzisiaj  II Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Bożego Miłosierdzia  

Msze św.8.30 –10.00 – 11.30 – 17.00

Według zaleceń Ministra Zdrowia, od 20 kwietnia, w naszym kościele na Mszy Świętej może być 20 osób.

Istnieje możliwość udziału we Mszy Świętej online z naszego kościoła.
W tym celu należy wejść na stronę internetową naszej parafii, w zakładce na stronie głównej wejść w Facebook. Przez łącza internetowe będziemy mogli uczestniczyć  we Mszy Św. już w sobotę o godz. 1800 oraz w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o 1000 
Bądźmy razem także w niedzielę podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego o 1500
Zapraszamy

Zachęcam do nawiedzania kościoła parafialnego. Jest on codziennie otwarty od 800 do 1800
Tak jak chodzimy do sklepu, do pracy, miejmy odwagę przynajmniej raz w tygodniu przyjść na pacierz do kościoła, aby się umocnić i powierzyć swoje życie Bogu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mimo trudnego czasu przyczynili się do świątecznego wystrojukościoła własną pracą lub złożonymi ofiarami. Bóg zapłać!

Dziękujemy za przekazane środki dezynfekcyjne dla parafii i dla kapłanów – płyny, żele, mydło a nawet maseczki.

Dziękujemy za sprzątanie i dezynfekcję i kościoła w czasie trwającej epidemii. Na ten czas przerywamy sprzątanie według kolejki ulicami i wioskami. Zapraszam ludzi dobrej woli do przygotowania świątyni na niedzielę. Proszę zgłaszać się telefonicznie.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane i składane życzenia i za każdy przejaw życzliwości, której w tym czasie doświadczamy tak wiele. Polecamy Bogu każdego z Was , prosząc o potrzebne łaski. Sprawując Eucharystię niemal w pustym kościele, myślimy o Was i oczekując radosnego dnia spotkania we wspólnocie modlitewnej w naszym parafialnym domu, obejmujemy Was kapłańskim błogosławieństwem i serdecznie pozdrawiamy.

Udzielanie Sakramentu Bierzmowania i I Komunii św. zawieszamy do czasu odwołania stanu epidemii. Gdy dzieci wrócą do szkół i stan epidemii zostanie odwołany, podejmiemy decyzję o terminie I Komunii Świętej  i Sakramencie Bierzmowania w porozumieniu z rodzicami.

ZMARLI od 13 marca 2020 
+Krystyna NIEZGODA – ND, Kraśnicka;   +Sebastian DĘBIŃSKI – ND, Górki; +Daniela ZDEB – ND, Żużlowa;   +Janina DZIEKANOWSKA – ND, Bełżycka; +Zofia SARZYŃSKA – ND, Za Torami;  
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen

We wszystkich sprawach duszpasterskich proszę o kontakt telefoniczny

81 517 51 17


Komentarze są zamknięte.