NOWY ROK KATECHETYCZNY I SZKOLNY
Niedziela ze św.Janem Pawłem II

Przez najbliższy rok podczas niedzielnych Mszy św. będzie nam towarzyszył papież św.Jan Paweł II, którego stulecie urodzin będziemy obchodzili w roku 2020.
Dzieci otrzymały na katechezie książeczki i po każdej niedzielnej Mszy św., będą wklejać naklejkę z tematem przewodnim Dobrej Nowiny z danego tygodnia. Pomogą zapamiętać treść Ewangelii.
Na naklejkach znajdzie się także słowo św.Jana Pawła II. To najważniejsze wskazówki, które ten Wielki  Polak pozostawił nam byśmy zbliżali się do Boga i stawali się lepszymi ludźmi. Przy każdej niedzieli znajdzie się też kilka słów o życiu św.Jana Pawła II i krótkie zadanie na dany tydzień, które pozwoli pogłębić naszą wiarę oraz poznawać życie papieża Polaka.
Niedziela – Msza św. dla dzieci z rodzicami – 11.30


Komentarze są zamknięte.