OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02 stycznia 2022

1. Dzisiaj II NIEDZIELA po BOŻYM NARODZENIU   Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo

–  pierwsze spotkanie dla tych którzy planują ślub w 2022, po Mszy o 11.30

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa – 17.oo

3. W czwartek 6 stycznia 2022 TRZECH KRÓLI.  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o

–  I Czwartek Miesiąca – Msza św., Nabożeństwo w intencji kapłanów i o powołania – 17.oo

–  poświęcenie kredy i kadzidła – taca na Misje

–  kazania głosi misjonarz o. Grzegorz Oszust OMI, z Kenii

–  w czasie Mszy o 11.3o  scenka misyjna przy żłóbku w wykonaniu Małych Misjonarzy i Scholki

4. I Piątek Miesiąca

–  dla dzieci kl. IV i rodziców – 15.3o spowiedź,  15.45 – Msza św. i Nabożeństwo

–  dla bierzmowanych i starszych – 16.45 spowiedź,  17.oo – Msza św. i Nabożeństwo

5. Za tydzień Niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO.  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo

–  odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych

6. W styczniu są wolne intencje mszalne

7. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i składane ofiary

–  w środę po Mszy wieczornej  < Lubelska >  od p. Sikorów do p. Krysów

–  w sobotę od 8.00  < Lubelska >  od p. Mijałów do p. Smolaków

8. Msze Święte Kolędowe w intencji rodzin, w kościele o godz. 17.00

–  Zapraszamy naszych parafian. Będziemy dziękować za otrzymane łaski i modlić się o zdrowie i Boże błogosławieństwo w Nowym 2022 Roku. Z każdego domu niech będzie przynajmniej jeden przedstawiciel.

–  Wychodząc z domu na Mszę św. przygotujmy stół tak jak na kolędę ( krzyż, świece, biały obrus). Do kościoła przynieśmy w naczyniu wodę, do poświęcenia. Każda rodzina podczas Mszy św. otrzyma specjalny kolędowy obrazek z modlitwą  i  błogosławieństwo. Po powrocie do domu zgromadźmy się całą rodziną przy stole, aby odmówić zaproponowaną modlitwę wg Obrzędu Kolędowego w domu oraz pokropić mieszkanie wodą święconą.

–  Można będzie złożyć ofiarę, na parafialne inwestycje i utrzymanie naszej Parafii.

–  Bardzo prosimy nowych parafian o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej, aby zapisać się do wspólnoty parafialnej.

Wszystkim życzymy:
WIARY na każdy dzień,
NADZIEI na lepsze jutro,
MIŁOŚCI do każdego człowieka.

Błogosławionego 2022 Roku.