OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 grudnia 2022

1. Dzisiaj III Niedziela ADWENTU.
–  Msze św.  6.30 – 8.30 – 10.00 – 11.30 – 17.00
–  Adoracja Najświętszego Sakramentu,  dziękczynienie za Rekolekcje
–  spotkanie  dzieci klas III z rodzicami – 11.30
–  po Mszach św. można nabyć ozdoby świąteczne (kiermasz prowadzą siostry i pracownicy DPS Kiełczewice)

2. RORATY o godz. 6.30 (pod hasłem „Z narodzeniem Jezusa było tak …” )
–  poznajemy proroków i biblijnych bohaterów, którzy zapowiadali i czekali na Mesjasza
–  dzieci otrzymają planszę i każdego dnia zbierać będą  naklejki adwentowych bohaterów
–  przychodzimy ze świecą i lampionem – zabezpieczamy przed kapaniem wosku.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa – 18.00
–  po Nowennie i Mszy św. KATECHEZA dla DOROSŁYCH  „Kochać? Tak, ale jak?” p. prof. Urszula Dudziak

4. Nowenna do Bożego Narodzenia od piątku w czasie Rorat

5. W piątek (16 grudnia) Nabożeństwo do św. Jana Pawła II z relikwiami – po Roratach

6. Za tydzień IV Niedziela ADWENTU.
–  Msze św.  6.30 – 8.30 – 10.00 – 11.30 – 17.00
–  spotkanie  klas VIII z rodzicami – 11.30
–  taca na prace gospodarcze

7. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła, za modlitwę i składane ofiary.
–  w sobotę od 8.00  <ND, Leśna – prawa strona>  od p. Barbary i Henryka Hyz do p. Marii Próchnickiej

8. Serdecznie dziękuję grupie rodziców za pomoc w organizowaniu śniadania roratniego dla dzieci.
–  Dziękuję Piekarni Mielnik
–  Jednocześnie zapraszam dzieci na najbliższy tydzień  na Roraty i na śniadanie roratnie do Sali św.JP II.
–  Zapraszam także rodziców do pomocy w przygotowaniu śniadania.

9. Dziękuję radnym za roznoszenie opłatków i za składane ofiary. Przeznaczamy je na ogrzewanie kościoła.
–  Zapraszamy do rozniesienia pozostałych opłatków.

10. Możemy wesprzeć na święta Bożego Narodzenia „Przytulisko samotnej Matki” we Lwowie, prowadzone przez siostry Albertynki. Potrzebne ciepłe ubrania dla dzieci i matek oraz żywność.

11. Nieustanna Modlitwa Różańcowa o pokój na świecie, pół godziny przed wieczorną Mszą św.

12. KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE – 6 stycznia 2023 – 11.30
–  pierwsze spotkanie dla wszystkich którzy planują ślub w 2023 roku