OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 marca 2022

1. Dzisiaj  II Niedziela Wielkiego Postu.

–  Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami

–  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo

–  Gorzkie Żale – 16.3o

–  po Mszy św. o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami

–  po Mszy św. o 17.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami

–  taca na Seminarium Duchowne w Lublinie

–  zbiórka do puszek, na „Fundusz Misyjny”

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Jana Pawła II oraz  Msza św. zbiorowa – 18.oo

–  spotkanie zelatorów i ich zastępców wszystkich Kółek Różańcowych parafii

3. W piątek  Droga Krzyżowa,  dorośli – 9.oo i 17.3o    dzieci – 16.oo     bierzmowani, młodzież– 18.3o

4. W sobotę  św. Józefa, Oblubieńca NMP – Nowenna i Msza św. zbiorowa do św. Józefa – 18.oo

5. Za tydzień  III Niedziela Wielkiego Postu.

–  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo

–  Gorzkie Żale – 16.3o

–  po Mszy św. o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami

–  po Mszy św. o 17.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami

6. Dla dzieci konkursy  wielkopostne

–  konkurs na uczestnictwo w Drodze Krzyżowej

–  konkurs plastyczny „Z Jezusem na Golgotę”

–  konkurs na wykonanie palmy na Niedzielę Palmową

7. Bóg zapłać za  sprzątanie Kościoła, za modlitwę i składane ofiary

–  w sobotę od 8.00  < Kraśnicka >  od p. Marii Wertel do p. Joanny i Mirosława Woźniak

8. Od poniedziałku w naszej parafii Nieustanna Modlitwa Różańcowa o pokój na świecie, a szczególnie na Ukrainie, o godz. 17.oo

–  Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich parafian, a o prowadzenie proszę Kółka Różańcowe, Legion Maryi i tych którzy przyjęli szkaplerz.

–  Caritas Diecezji Lubelskiej śpieszy z pomocą potrzebującym. Punkt informacyjny znajduje się przy al. Unii Lubelskiej.

–  Uchodźcy z Ukrainy przebywają w domach diecezjalnych – w Dorohusku, w Firleju, w Księżomierzy, w Częstoborowicach, w Dąbrowicy i w Krasnymstawie.

–  Caritas dotychczas wysłała 20 tirów na Ukrainę.

–  Nasza parafia przekazała 2 busy darów dla ss. Albertynek z Lwowa oraz 2 busy na front wojenny pod Charków przez pośrednictwo ss. Franciszkanek.

–  Serdecznie dziękujemy za dary i modlitwę.

–  Dziękuję za ostatnie zawiezienie darów do Łabuń p. Rafałowi, p. Grzegorzowi i p. Piotrowi.

–  Zbieramy jutro dla ss. Albertynek – kaszę, cukier, makaron, termosy, pampersy, śpiwory, koce …. Boczne wejście do zakrystii ze szklanymi drzwiami jest otwarte.

9. Prosimy zgłaszać w tym tygodniu chorych, aby umówić się na odwiedziny w domu

10. REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE z Figurą Matki Bożej Płaczącej z La Salette  w dniach  27 – 29 marca 2022