OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 maja 2020

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie. Już maj – miesiąc poświęcony Maryi. Dalej trwa epidemia i na dodatek grozi nam susza. Musimy nauczyć się z tym żyć.
Tak jak chodzimy do sklepu, do pracy, tak starajmy się wracać do kościoła, do korzystania z sakramentów. Jest czas wielkanocny. Zapraszam do spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Spowiadamy codziennie od 8.oo do 10.oo oraz od 16.oo do 18.oo
Zachęcam do przełamywania się , do zmierzenia się z istniejącą sytuacją. Zachowując ostrożność,  zakładając zalecane maseczki przybywajmy i na Majówki i do spowiedzi i na Msze św.

1. Dzisiaj IV niedziela Wielkanocna.  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo
–  Niedziela Dobrego Pasterza –  rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania
–  I Niedziela Miesiąca. Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.  Nabożeństwa Majowe po Mszy św. wieczornej  o 18.00( w niedziele po 17.oo)
Proszę zatroszczyć się o kapliczki i krzyże przydrożne. Zbierajmy się przy nich na śpiewanie Majówek.
Proszę zawiesić flagi, które są wyrazem naszej wiary i patriotyzmu: niebieskiej – maryjnej ;  żółtej – papieskiej i państwowej.

3.  W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Majówka i Msza św. zbiorowa 18.oo

4.  I Czwartek  Miesiąca
–  Msza św., Majówka i Nabożeństwo 18.oo

5. W piątek  8 maja – św.Stanisława.
–  Msza św. zbiorowa do świętego patrona – 18.oo

6. Za tydzień V niedziela Wielkanocna.  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo
– Taca na Seminarium Duchowne w Lublinie

7.  Intencje  Mszalne są odprawiane tak, jak zostały przyjęte

8. Bóg zapłać za  sprzątanie Kościoła, tym którzy wykazują troskę o parafię
–  w sobotę zapraszam kolejnych chętnych i czekam na zgłoszenie telefonicznie
–  serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy pamiętają o nas  i wspierają nas

9.  Wyszedł kolejny numer gazetki parafialnej. Do wzięcia w kościele i kilku sklepach na terenie parafii.

We wszystkich sprawach duszpasterskich proszę o kontakt telefoniczny
81 517 51 17