OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 stycznia 2022

1. Dzisiaj Niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO.  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo

–  odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych

–  spotkanie dla narzeczonych – 14.30

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa – 17.oo

3. Za tydzień II Niedziela zwykła. Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo

–  na zakończenie Mszy  11.3o – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II z relikwiami

–  po Mszy św. o 11.3o spotkanie  klas III z rodzicami

–  po Mszy św. o 17.oo spotkanie  kl. VIII z rodzicami

–  taca na Seminarium Duchowne w Lublinie

4. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła, za modlitwę i składane ofiary

–  w sobotę od 8.00  < Rowerowa i Na Stawy >

5. Msze Święte Kolędowe w intencji rodzin, w kościele o godz. 17.00

–  Zapraszamy naszych parafian. Będziemy dziękować za otrzymane łaski i modlić się o zdrowie i Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Z każdego domu niech będzie przynajmniej jeden przedstawiciel.

–  Wychodząc z domu na Mszę św. przygotujmy stół tak jak na kolędę ( krzyż, świece, biały obrus)

–  Do kościoła przynieśmy w naczyniu wodę, do poświęcenia. Każda rodzina podczas Mszy św. otrzyma specjalny kolędowy obrazek z modlitwą  i  błogosławieństwo.

–  Po Mszy św.  po powrocie do domu zachęcamy aby wspólnie przy stole odmówić zaproponowaną modlitwę jako Obrzęd Kolędowy w domu.

–  Można będzie złożyć ofiarę, na parafialne inwestycje i utrzymanie naszej Parafii.

–  Prosimy nowych parafian o zgłaszanie się do kancelarii, aby zapisać się do wspólnoty parafialnej.