ZAMÓWIONE INTENCJE MSZALNE

XXIX  NIEDZIELA  zwykła   17 października 2o21      Niedziela Misyjna
  7.00  +Janina(r) Andrzej, Agnieszka, Stanisław HYZ; Katarzyna RAKUŚ
  8.30  +Marianna, Jan, Andrzej, Jarosław NIEZBECKICH
10.00  +Stanisława(r) Kazimiera, Franciszek, Władysław, Tekla, Leonard 
11.30   Za Parafian  
17.00  Nabożeństwo Różańcowe  +Henryk(r) BIELAWSKICH 

poza parafią  +greg 17   +Józef SIEŃKO

Poniedziałek   18 października 2o21    św.Łukasza
  7.00  O łaskę zdrowia dla Doroty    
  7.30  +greg 18    
17.00  Nabożeństwo Różańcowe  +Barbara, Genowefa, Czesław PIETRZAK; o.Szymon NIEZGODA

Wtorek   19 października 2o21    bł.Jerzego Popiełuszki
  7.00  +greg 19    
17.00  Nabożeństwo Różańcowe, Nowenna do św.Józefa i Msza św. zbiorowa

Środa   20 października 2021    św.Jana Kanteg
  7.00  +greg 20    
  7.30  +Stanisław OLESZEK
17.00  Nabożeństwo Różańcowe, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa

Czwartek  21 października 2o21
  7.00  +Iwona KAMIŃSKA(7r) Jan ŁAWICKI
  7.30  +greg 21
  8.00  +Barbara RACHWAŁ(7mc) 
17.00  Nabożeństwo Różańcowe +Bogdan(r)Bartłomiej,Bolesław,Wanda,Henryk STĘPIEŃ; Grzegorz NIEZGODA

Piątek   22 października 2o21     św.Jana Pawła II
  7.00  +greg 22    
  7.30  Dziękczynno – błagalna w intencji Agnieszki z okazji 50r urodzin
17.00   Nabożeństwo Różańcowe   +Stanisław(r)MISZTALÓW; GNYPKÓW

Sobota  23 października 2o21
  7.00  +Lucyna, Stanisław GOLEC; Henryka, Franciszek MALCZEWSKI; Romuald DROZD 
  7.30  +greg 23    
  8.00  +Henryk PRÓCHNICKI(30 dzień)
17.00   Nabożeństwo Różańcowe    +Andrzej(r)Zofia, Marian KASPERSKI; Aleksander KĘPOWICZ

XXX  NIEDZIELA  zwykła   24 października 2o21      Niedziela Misyjna
  7.00  +SZMIDTÓW; BUCZYŃSKICH
  8.30  +Zofia(r)Andrzej TYMIŃSKI; Maria, Tadeusz PIETRZAK
10.00  +Wacław(10r)Natalia, Jan, Katarzyna JAŚKOWSKI; Stanisława STADNIK 
11.30   Za Parafian  
17.00  Nabożeństwo Różańcowe  +Helena(r)Czesław BARTOSZCZE 

poza parafią  +greg 24   +Józef SIEŃKO


Komentarze są zamknięte.