OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 września 2022

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła.
–  rozpoczynamy REKOLEKCJE przed Odpustem Parafialnym, prowadzi o.Czesław Bloch – sercanin
–  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o (dzieci z rodzicami)
–  Wypominki i Msza św. za zmarłych o godz. 16.oo – w kościele  (ze względu na deszcz i zimno)
–  spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
–  taca na Misje prowadzone przez księży Sercanów

2. REKOLEKCJE, poniedziałek, Msze św. 7.oo – 9.oo – 16.oo (dzieci z rodzicami) – 18.oo

3. REKOLEKCJE, wtorek, Msze św. 7.oo – 9.oo – 16.oo (dzieci) – 18.oo  (Nabożeństwo Fatimskie)

4. W środę 14 września Uroczystość ODPUSTOWA, ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego.
–  SUMA odpustowa – 12.oo  przewodniczy ks. Stanisław Drewniak z USA
–  po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła
–  pozostałe Msze  7.oo – 9.oo – 16.oo (dzieci z rodzicami) – 18.oo (Nowenna do MBNP i Msza św.)
–  mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.

5. W piątek 16 września Nabożeństwo do św. Jana Pawła II z relikwiami – 18.oo

6. Za tydzień XXV Niedziela Zwykła.
–  Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo
–  zbiórka do puszek na <Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu>

7. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła, za modlitwę i składane ofiary.
–  we wtorek, po Mszy św. wieczornej < Kółka Różańcowe >
–  w sobotę od 8.oo  < Czółna > od p. Mirosława Szklarskiego do p. Zbigniewa Mazura

8. Ojcowie Bernardyni z Szarogrodu k/Kamieńca Podolskiego i Siostry Albertynki ze Lwowa proszą o żywność dla swoich parafian i podopiecznych.
–  Dary można składać do czwartku, obok zakrystii za szklanymi drzwiami.

9. RÓŻANIEC o pokój na świecie i zakończenie wojny na Ukrainie od poniedziałku do soboty – 17.30

10. KOŚCIÓŁ JEST CODZIENNIE OTWARTY
– zapraszamy do wstępowania na modlitwę