OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 września 2023

1. Dzisiaj XXIV  Niedziela Zwykła.
    – Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo
    – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu
    spotkanie  dzieci klas IV rocznicowych z rodzicami z terenu całej parafii – 11.30
    – taca na Seminarium Duchowne w Lublinie
  2. Jutro, 18 września – wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży
    – Mali Misjonarze, Ministranci i Schola zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Patronem w środę na godz. 15.30  przy ognisku z kiełbaskami
  3. We wtorek, 19 września – Nowenna do św. Józefa i Msza św. – 18.oo
  4. W środę, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa – 18.oo
  5. Za tydzień XXV  Niedziela Zwykła.
    – Msze św.  7.oo – 8.3o – 10.oo – 11.3o – 17.oo
    spotkanie  dzieci klas III z rodzicami z terenu całej parafii – 11.30 – (przekazanie dzieciom różańców)
    – taca na prace gospodarcze
  6. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła
    – w sobotę na 8.oo  < Bełżycka lewa strona > od p. Beaty Brzózka do p. Ewy Niezgoda
  7. Nieustanna Modlitwa Różańcowa o pokój na świecie, pół godziny przed wieczorną Mszą św.

W piątek, 22 września 2023,  oficjalne otwarcie i poświęcenie <Przytuliska dla kobiet> we Lwowie, przez kard Konrada Krajewskiego. Siostry Albertynki dziękują za pomoc w budowaniu przytuliska i wsparcie potrzebujących.
    Jeśli są chętne osoby, aby upiec ciastko i przekazać na tą uroczystość proszę po Mszach św. o zgłoszenie.