ŚWIĘTA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2020

Wielka Sobota
Przychodząc na indywidualną adorację do Grobu, podejdźmy do krzyża, oddajmy cześć ukrzyżowanemu, przez uklęknięcie lub skinienie głową.

W tym roku poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny ma mieć charakter liturgii domowej. Przed śniadaniem niedzielnym, błogosławieństwo wypowiada głowa domu i kropi wodą święconą (kliknij – modlitwa przed śniadaniem)

Liturgia Paschalna – 18.00

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Rezurekcja – 6.00 (bez procesji) Pozostałe Msze św. 10.oo – 11.30 – 17.00

Poniedziałek Wielkanocny
Msze św. 8.30 –10.oo – 11.30 – 17.00

Według zaleceń Ministra Zdrowia, w kościele na Mszy Świętej może być jedynie 5 osób.
Msze św. sprawowane będą według zamówionych intencji, dla najbliższej rodziny

Dla bezpieczeństwa zachęcam, aby zostać w domu i korzystać z dostępnych mediów.

Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia i życzliwość.

Serdecznie Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy pamiętają o nas i wspierają nas ofiarami indywidualnie oraz na konto parafialne na potrzeby kościoła. Dziękujemy bardzo za to wsparcie materialne.

Dziękuję parafianom za przygotowanie świątyni do  Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych ( dekoracje, dezynfekcje, sprzątanie w kościele i za zewnątrz, ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, śpiewający, czytający).
Dziękuję za zabezpieczenie i przygotowanie miejsca do spowiedzi.

We wszystkich sprawach duszpasterskich proszę o kontakt telefoniczny
81 517 51 17

Udzielanie Sakramentu Bierzmowania i I Komunii św. zawieszamy do czasu odwołania stanu epidemii.
Gdy dzieci wrócą do szkół i stan epidemii zostanie odwołany, podejmiemy decyzję o terminie I Komunii Świętej  i Sakramencie Bierzmowania w porozumieniu z rodzicami.